facebook tracking
Våra tjänster

MOHV Praktik

Connect

– MOHV LIKE A BOSS

Drömmer du om att en dag starta ett eget mäklarkontor? Då har MOHV ett praktikupplägg för dig! 

Nu söker vi nämligen nästa mäklarstudent som vill göra chefspraktik hos oss på MOHV. Vi erbjuder ett unikt praktikupplägg för dig som vill få insyn i och testa på hur det är att vara Franchisetagare. Vi ser varje praktikant som en potentiell rekrytering och söker därför dig som har motivationen och engagemanget att bli en BOSS! 

OBS! Antalet platser är begränsade så passa på att skicka in din intresseanmälan redan idag!

Läs mer om vår BOSS-praktik här.


Connect

Connecta med oss för att hålla dig uppdaterad med nya jobb.

Alla jobb

120 medarbetare

Arbetsplats och kultur

Företagskulturen hos oss bygger på öppenhet, prestigelöshet och kreativitet. Vi sätter personlig utveckling högt, och vi ger våra medarbetare möjlighet att själva forma sin roll och sin arbetssituation.

 

Förutom att vi har roligt tillsammans under arbetstiden, så ser vi till att komma ut på gemensamma aktiviteter och därmed växa tillsammans. Vi är stolta över vår företagskultur och strävar efter att göra den ännu bättre!

Sveavägen 141
113 46 Stockholm Vägbeskrivning info@MOHV.se 0775-333 070

Bromma

Arkitektvägen 2
168 30 Bromma Vägbeskrivning bromma@MOHV.se 0775-333 070

Göteborg

Sveavägen 141
113 46 Stockholm Vägbeskrivning jonas.petersson@mohv.se 0703- 79 90 55

Halmstad

Norra vägen 11
302 32 Halmstad Vägbeskrivning halmstad@MOHV.se 0775-333 070

Hammarby Sjöstad

Lugnets Allé 57
12033 Stockholm Vägbeskrivning hammarbysjostad@MOHV.se 0775-333 070

Haninge

Poseidons torg 2 B
136 46 Handen Haninge Vägbeskrivning haninge@MOHV.se 0775-333 070

Helsingborg

Drottninggatan 20-22
252 21 Helsingborg Vägbeskrivning helsingborg@MOHV.se 0775-333 070

Hemavan

Blå vägen 17
92066 Hemavan Vägbeskrivning info@MOHV.se 0775-333 070

Hyllie

Regementsgatan 17
217 53 Malmö Vägbeskrivning hyllie@MOHV.se 0775-33 30 70

Jönköping

Solåsvägen 22
55303 Jönköping Vägbeskrivning jonkoping@MOHV.se 0775-333 070

Kungsbacka

Gymnasiegatan 34
434 50 Kungsbacka Vägbeskrivning kungsbacka@MOHV.se 0775-333 070

Kungsholmen

Hornsbergs Strand 83
11215 Stockholm Vägbeskrivning kungsholmen@MOHV.se 0775-333 070

Luleå

Storgatan 50D
972 31 Luleå Vägbeskrivning lulea@MOHV.se 0775-33 30 70

Lund

Karl XI gatan 1
222 20 Lund Vägbeskrivning lund@MOHV.se 0775-333 070

Malmö

Regementsgatan 17
217 53 Malmö Vägbeskrivning malmo@MOHV.se 0775-333 070

MOHV Mäklarsupport

Jungmansgatan 12
21119 Malmö Vägbeskrivning info@MOHV.se 0775-333 070

Norrtälje

Stora Brogatan 8
761 30 Norrtälje Vägbeskrivning norrtalje@mohv.se 0775-33 30 70

Solna

Arvid Tydéns Allé 12
171 69 Solna Vägbeskrivning solna@MOHV.se 0775-333 070

Täby

Hägerneholmsvägen 13
187 61 Täby Vägbeskrivning taby@mohv.se 0775-33 30 70

Umeå

Kungsgatan 25
90325 Umeå Vägbeskrivning umea@MOHV.se 0775-333 070

Uppsala

Kungsängsesplanaden 18
753 18 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@MOHV.se 0775-333 070

Vasastan

Sveavägen 141
11346 Stockholm Vägbeskrivning stockholm@MOHV.se 0775-333 070

Jobbar du redan på MOHV?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@mohv.se
  • Adam Behrer
  • Adam Ulfung
  • Alexandra Cherek
  • Amanda Olofsson
  • Amela Agic
  • Andreé Lundmark
  • Annette Olsson
  • Annica Andersson
  • Annika Lawitz
  • Anton Zellman
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor